Gezocht: jobstudenten voor het AntwerpPhoto Festival

Je zoekt een studentenjob deze zomer? Draai mee in het team van het AntwerpPhoto Festival, het grootste fotofestival van Vlaanderen.

Iets voor jou?

We zoeken heel wat gemotiveerde medewerkers om de duizenden bezoekers van het AntwerpPhoto Festival in het Loodswezengebouw tijdens de zomermaanden te ontvangen en wegwijs te maken.

  • Als jobstudent kan je een rol krijgen bij het onthaal, in de shop, in het café ...
  • Je moet dus uiterst klantvriendelijk met mensen kunnen omgaan (in het Nederlands en Engels).
  • En je kan goed en snel in een team functioneren.
  • Je bent ook stressbestendig, want het zal een bruisend fotofestival worden!
  • Vind je cultuur en/of fotografie wel interessant of heb je horeca-ervaring, dan heb je een streepje voor.

Selectiedag op 9 juni

De kandidaten die we uitkiezen, worden uitgenodigd voor een kennismakingsmoment in het Antwerpse Loodswezengebouw (halve dag op 9 juni, samen met andere geselecteerden uit de eerste ronde). Je krijgt dan leuke opdrachten waarin je kan tonen wie je bent en wat je kan. We laten dan snel weten of je erbij bent, en welke weken en taken je krijgt.

Interesse?

Stel je nu kandidaat via dit formulier t.e.m. 4 juni